![]() |
#1
|
||||
|
||||
![]() Heb pas zwaailichten en sirene gekocht voor op me feuerwehr project , maar loopt vast met het aansluiten .Ben dus opzoek naar het aansluitschema voor een alarmknop uit een brandweer wagen . Ben al aan het zoeken geweest , maar aangezien mijn duits er slecht is kom ik geen stap verder . Dus laat ik het nu hier eens proberen , mischien dat iemand wat weet .
Het gaat om de volgende schakelaar Hella Alarmschalter 12V Feuerwehr Made in Germany Nr. 1759-07 Alarm ![]() Bvd
__________________
|
#2
|
||||
|
||||
![]() |
#3
|
||||
|
||||
![]() Top , net even een bericht gestuurd . Ben benieuwd
__________________
|
#4
|
||||
|
||||
![]() als die het niet hebben dan weet ik het zo 1 2 3 ook niet
maar ga je ook met blauwe kappen rijden dan , ik kan me nog een filmpje van wegmisbruiker herinnerren met volgens mij een unimog ![]() |
#5
|
||||
|
||||
![]() Ga er niet mee rijden hoor , het is alleen voor meetings .
![]()
__________________
|
#6
|
||||
|
||||
![]() dan wel op een aanhanger ? want die bekeuring is niet mals volgens mij
|
#7
|
||||
|
||||
![]() Nee dat klopt . Las net een stukje over een kever die in beslag is genomen vanwege het blauwe zwaailicht op het dak .
Ik maak de zwaailichten afneembaar zodat ze bij een meeting erop kunnen en daarna weer in de kofferbak naar huis kunnen . Wil dat risico niet lopen .
__________________
|
#8
|
||||
|
||||
![]() Quote:
![]() |
#9
|
|||
|
|||
![]() Quote:
Vaak ben je te bang ![]()
__________________
Audi 100 '81 (2.0D > 2.1 turbo benzine project ![]() Golf 4 variant (tzt on air ![]() Skoda Yeti 1.8TSI 4X4 (hoog is het nieuwe laag... ![]() |
#10
|
||||
|
||||
![]() is hier nog wat duidelijker geworden
![]() |
#11
|
||||
|
||||
![]() Nope helemaal niets . Maar het spul staat weer te koop
__________________
|