Volksforum.com

Go Back   Volksforum.com > Nederlands > Techniek en Tuning Watergekoeld > Passat
User Name
Password
Home FAQ Register Members List Calendar Today's Posts





Reply
 
Thread Tools Search this Thread
  #1  
Old 02-07-2015, 10:12
RobD RobD is offline
Forum Newbee
 
Join Date: Jul 2015
Posts: 2
Default Velgenset Passat B7

Hallo allemaal,



Nieuw op dit forum, dus een kleine intro: Rob uit Gouda. Onlangs een B7 Passat variant gekocht uit 2011. 1,6 TDI BlueMotion.



Bij verkoop zaten er nog winterbanden onder. Nou ben ik aan het kijken naar nieuwe zomerbanden, maar sta even voor de keuze om nieuwe lm velgen te kopen met zomerbanden en dan de winterbanden die er nu onder zitten op de velgen te laten zitten i.p.v. hiervoor stalen velgen te kopen. Dit heeft als voordeel dat ik de 215 brede winterbanden die er nu op zitten ook op de stalen kan monteren (op basis van wat VW zegt, al denk ik zelf dat zowel 205 als 215 erop kunnen)



De lm velgen die er nu onder zitten hebben volgens mij de specs 7Jx16 ET-45. Zeker weten doe ik dit niet. Zijn af-fabriek velgen.



Ik kan een mooie set lm velgen kopen met band. Dit zijn de gegevens:



mooie originele 17" 5x112 et40
london 2015 demoset
velgmaten:
7x17
et40
5x112

Mijn vraag is, gaat dit passen??



Alvast bedankt,

Rob

Last edited by RobD : 02-07-2015 at 10:36.
Reply With Quote
  #2  
Old 02-07-2015, 11:34
Matheo's Avatar
Matheo Matheo is offline
Volksforum Draaideur Donateur
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 4,125
Default

Enige verschil is de et waarde (buiten de diameter dan). De ET waarde van de wielen die je op het oog hebt is 5 mm lager dus de nieuwe set zal 5 mm verder naar buiten komen ten opzichte van de huidige. Voor de zekerheid kun je even een lat tegen de huidige wielen houden en meten of je die 5 mm kunt hebben bij je spatbord, maar waarschijnlijk past het makkelijk.
__________________
'06 A4 1.8T Quattro

'85 Transporter

'85 Golf
Reply With Quote
  #3  
Old 02-07-2015, 12:12
RobD RobD is offline
Forum Newbee
 
Join Date: Jul 2015
Posts: 2
Default

Post mag op slot. Set is al verkocht, helaas!

Maar na contact met VW dealer al erachter gekomen dat de velgen idd zouden passen. Wel was de bandomtrek een stuk groter, maar dat zou geen probleem zijn.
Reply With Quote
Reply



Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump




All times are GMT +1. The time now is 15:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
All rights reserved, Volksforum