Volksforum.com

Go Back   Volksforum.com > Nederlands > Techniek overig > Wielen en banden
User Name
Password
Home FAQ Register Members List Calendar Today's Posts





Reply
 
Thread Tools Search this Thread
  #1  
Old 17-08-2006, 17:03
carl carl is offline
Forum Newbee
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 25
Default Velgen project

Ik heb er sinds gisteren een nieuw velgprojectje bij: MIM velgen 15x7J, ET 13(!!). Ze zien er niet zo goed meer uit dus zal er redelijk wat opknapwerk aan zijn:

- 1 velg is een beetje krom dus laten rechten (Prijzen?).

- alle velgen moeten herspoten worden. Aangezien ik mijn vorige velgen heb gepolierd, heb ik enkele vragen. Kan ik ze best laten zandstralen? Wat zijn dan de volgende stappen? Daarna nog manueel bijschuren? Of ontlak ik ze zelf helemaal en schuur ik alles manueel? En is het aan te raden om de velgen met spuitbus (primer + laklaag + vernis) te spuiten of toch best laten spuiten?

- MIM logo's zijn ook helemaal aangetast. Deze ga ik waarschijnlijk polieren (of meespuiten)

Dan zijn er nog 2 andere problemen:
- de voorste velgen schuren tegen remklauw aan (een millimeter ofzo), beste oplossing is gewoon remklauw beetje afslijpen denk ik?
- de voorste velgen komen ook 1,5cm buiten de kas ongeveer, maar ik heb al gehoord dat velgen soms afgedraaid worden om ET te verhogen. Kan dit en hoeveel kan er dan maximum af?








Reply With Quote
  #2  
Old 17-08-2006, 18:29
BBS-roy's Avatar
BBS-roy BBS-roy is offline
VW Guru
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 830
Default

als je de velgen af wilt laten draaien, hoeveel wil je dan van je remklauw af slijpen 1,5 cm????? dus blijft uitsteken
__________________
Bla Bla, Bla
Reply With Quote
  #3  
Old 17-08-2006, 18:42
carl carl is offline
Forum Newbee
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 25
Default

Ok stom van mij, niet aan gedacht in mijn enthousiasme
Niet afdraaien dus..
Reply With Quote
  #4  
Old 17-08-2006, 19:37
vw dennis's Avatar
vw dennis vw dennis is offline
Postwhore
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,313
Default

Eerder iets van een spoor verbreder of iets in die richting, probleem is dan wel weer dat die verder naar buiten staat. Velg richting is volgens mij niet zo duur. Bij de velgendokter zou het 40 euro kosten, per velg.
__________________
Your Signature
Reply With Quote
  #5  
Old 17-08-2006, 19:42
carl carl is offline
Forum Newbee
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 25
Default

Thx voor de raad, spoorverbreder is inderdaad geen oplossing maar ik heb wel al gehoord van mensen die remklauw beetje afslijpen dus kan geen probleem zijn denk ik
Reply With Quote
Reply



Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump




All times are GMT +1. The time now is 07:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
All rights reserved, Volksforum