![]() |
#1
|
||||
|
||||
![]() Zoals de titel omschrijft ben ik op zoek naar een 1600 EG GTI motor voor mn Golf 1. Bij voorkeur compleet met steekassen en 5-bak erbij.
Delen van een EG mag ook, dan verzamel ik hem wel bij elkaar. Aan revisie toe is ook geen probleem, hij word toch gereviseerd... Last edited by Roy16VG60 : 22-12-2007 at 21:38. |
#2
|
|||
|
|||
![]() Hallo,
heb eventueel wel een 1,7 EN motor liggen, uit een Amerikaanse Rabbit, misschien een optie???? gr Carlo |
#3
|
||||
|
||||
![]() ik heb een complete motor liggenin onderdelen op het onderblok na.
mail maar voor intresse misschien kun je dan het blok en stuurhuiszo ophalen. |
#4
|
||||
|
||||
![]() Ik heb de advertentie iets aangepast. Ik ga denk ik toch voor een DX motor. Is wat ruimer gezaaid dus moet ook wat makkelijker te krijgen zijn. Ook 200cc's meer dus net wat meer koppel en mogelijkheden om het vermogen wat omhoog te halen.
Iemand die er nog een heeft liggen compleet? Thanks. |
#5
|
|||
|
|||
![]() 1600DX bestaat niet
![]() Je bedoelt een 1800 8v DX |
#6
|
||||
|
||||
![]() oke dan houd het op..
|
#7
|
||||
|
||||
![]() @Domi;
Weet ik. Had het in de titel al wel goed staan maar in het bericht nog niet. Is inderdaad een 1800. |