![]() |
#1
|
||||
|
||||
![]() was vanacht om 02:30 thuis en ik zat om 08:05 al weer in de auto richting mijn werk (had ik nou toch maar vrij genomen).
zaterdag ochtend zijn we met 6 splits vertrokken van BBT richting de UK voor de meeting in Peppercorn. Onderweg een paar keer stil gestaan voor wat kleine probleempjes (kinderziektes van bussen die net uit de full-resto komen). Bij aankomst in dover brak de hemel open en de toegangsweg van de showground was een lekkere modderbak geworden. het veld stond aan het eind van de avond al lekker vol, maar er werd toen wel besloten om op zondag niemand meer het terrein op te laten met een auto! het was dus heel wat minder druk als vorig jaar, maar het weer was voor de rest wel goed. foto's : http://www.vwshows.info/pics/?map=2004/peppercorn
__________________
Pim van Loon 1960 single cab (pickup) - www.ploon.nl VW show dates & pics - www.vwshows.com |
#2
|
||||
|
||||
![]() Ploon de fotoos zien er weer goed uit,gaaf die gemotoriseerde split skelter!
__________________
http://www.volkswouter.nl |
#3
|
||||
|
||||
![]() onwijs gaaf en gezellig ziet het er uit! Cool gezicht zo met een groepje op de boot!
|
#4
|
||||
|
||||
![]() die mini split is echt vet. is een polyester body waar echt veel details in zitten. is dan nog eens voorzien van een mooi stukkie airbrush werk. alleen wel jammer dat ze in hun haast de kettingspanner er verkeerd op gezet hadden. de ketting klapte er gelijk af en zo'n sluiting vind je natuurlijk niet meer in een weiland. zou 50kmh moeten kunnen doen! er zit een trekhaak op, dus bob zijn radioflyer zal er wel achter komen hangen.
frederic (de gelukkige eigenaar van het busje) wist van niks. zelfs toen er een crewcab het terrein op reed met achterin een mini split in dezelfde kleuren als de nieuwe westy van zijn moeder had hij het nog niet door :-) en wij hem de hele tijd maar vragen wat 'later' zijn eerst auto zou worden. gewoon op je negende al achter het stuur van een spijl is toch wel een goed begin
__________________
Pim van Loon 1960 single cab (pickup) - www.ploon.nl VW show dates & pics - www.vwshows.com |
#5
|
|||
|
|||
![]() Ik ga er volgend jaar maar vast eentje halen voor Gillian !!
(heb dan tijd genoeg om hem fatsoenlijk in elkaar te zetten ![]() http://www.vw-bratz.co.uk/gallery.html Maar inderdaad ... matige opkomst zo te zien ... kan me foto's van jouw van vorig jaar herrineren, waar het een heel stuk drukker was !! |
#6
|
||||
|
||||
![]() de opkomst op zich was schijnbaar wel goed, maar niemand mocht op zondag het terrein op. met als gevolg dat iedereen zijn auto langs de kant van de weg zette (een smal engels landwegetje) waardoor het verkeer in de hele regio vast zat en de omwonenden waren natuurlijk not-amused.
__________________
Pim van Loon 1960 single cab (pickup) - www.ploon.nl VW show dates & pics - www.vwshows.com |
#7
|
||||
|
||||
![]() Die dingen zijn ook nog erg sterk ook zeg!
![]()
__________________
Fryske Âlde Skoalle Luchtkuolle (en Wetterkuolle) Gers Jarre Memmebatsers! Quote:
|
#8
|
||||
|
||||
![]() Quote:
Voor 345 wil ik ook wel een body voor de kleine loop ook al heel lang met dit idee |
#9
|
|||
|
|||
![]() Quote:
das wel dik 520 eurie Duimstokje ... maar misschien als ik straks nog een vooras ga "leveren" ( ![]() |
#10
|
||||
|
||||
![]() is inderdaad veel geld, maar het is wel heel mooi spul met flink veel details
__________________
Pim van Loon 1960 single cab (pickup) - www.ploon.nl VW show dates & pics - www.vwshows.com |