![]() |
#1
|
|||
|
|||
![]() Bij het open draaien van het rechter voorportier raam(Golf 2 bj92) ging er iets mis,het raam was niet meer met de slinger te bedienen.
Binnenpaneel voordeur gedemonteerd,er lag een gebroken kabel (Raam mechaniek ????) op de bodem. Dit op de sloop halen? of toch beter nieuw? Hoe dit te vervangen, Gr HK51 (hk51@xs4all.nl) |
#2
|
||||
|
||||
![]() de sloop is beter, kijken of ze goed werkt. in en badje van motorolie leggen, om soepel te lopen. uurtje uit laten lekken, en monteren.
__________________
Eigen volkswagens eerst !!! |
#3
|
||||
|
||||
![]() hoezo beter? iig wel goedkoper als je dat bedoeld!
|
#4
|
||||
|
||||
![]() beter(lees: makkelijker) op elke sloop staan mkII's
__________________
Eigen volkswagens eerst !!! |
#5
|
||||
|
||||
![]() Ik denk dat je versteld staat van de nieuwprijs
![]() Gewoon op de sloop halen.. kost je misschien 5 tot 10E ofzo. En als je dan de handelingen van chrispy volgt gaat ie "bijna" (mezelf ff indekken ![]()
__________________
1989 Golf 2 1.8 WOB 16V throttle bodies 2013 Renault Megane Estate GT Line TCe 2011 Ford Ka |
#6
|
||||
|
||||
![]() Nieuwprijs van een imitatie is 19 Euro
Daar ging ik toch niet voor naar de sloop, met een beetje pech draai je die volgende week ook weer stuk
__________________
|
#7
|
||||
|
||||
![]() tja dat scheelt idd ook niet de wereld
|
#8
|
|||
|
|||
![]() Jongens bedankt,
Nu moet het wel gaan lukken!!! Gr Ton |