![]() |
#1
|
||||
|
||||
![]() Ik dacht ik doe ook eens lekker mee aan de nieuwe auto trend hier, nieuwe daily voor Marinda geregeld!
En omdat ik het stiekem ook wel leuk vind, heb ik d'r overtuigd dat het een VR6 moest worden ![]() Origineel Nederlandse VR6 van 92, 5 deurs, antraciet metallic. Niet perfect (dak is een beetje dof en hier en daar wat winkelschade), maar als je ziet wat er in VR6 land te koop is aan troep (heel wat tranen in mn ogen gehad tijdens paar weekjes 'winkelen') is dit lang zo gek nog niet! Vooral 100% origineel, en daar houd ik van. En voor de prijs waarvoor we'm meekregen.....mogen we al helemaal niet zeuren ![]() Resultaat na een middagje wassen, poetsen, boenen en stofzuigen (want hij zag er uit....man man man...): ![]() ![]() ![]()
__________________
Quote:
|
#2
|
||||
|
||||
![]() Netjes, dacht eigenlijk dat een vr6 origineel mistlampen heeft aan de voorkant.
Die wielen mogen nog wel even een behandeling hebben, maar ze waren vast een heel stuk zwarter ![]() |
#3
|
||||
|
||||
![]() Blijven heerlijke auto`s, leuke aankoop! hoeveel km op de klok?
|
#4
|
||||
|
||||
![]() Daar zeg je wat, mistlampen...waar zitten die bij een Golf 3 normaal?
![]() De velgen hebben al een vol bad velgenreiniger gehad, dus veel prachtiger dan dit zal 't niet worden vrees ik. Misschien loop ik tegen een netter setje aan, echt gewild zijn ze toch niet. 192d op de klok (net ingereden ![]()
__________________
Quote:
|
#5
|
||||
|
||||
![]() Ik heb een hele agressieve velgen cleaner, als je wielen die fles zien worden ze spontaan weer helemaal schoon
De mistlamp, Die zitten normaal op de plek van de reflector naast het kenteken: ![]() Last edited by Erik M : 28-07-2007 at 19:42. |
#6
|
||||
|
||||
![]() Inderdaad. Zullen ze wel kapot geweest zijn en vervangen door dummies. Schakelaar is er wel in het dash, zal eens op zoek gaan naar de kabels.
Welke velgencleaner is dat?
__________________
Quote:
|
#7
|
||||
|
||||
![]() Is merkloos, en word niet in de winkel verkocht. Is voor professioneel gebruik en kun je aanlengen met water, is erg zuur en kun je beter maar 1 keer gebruiken. Maar werkt heel goed. Gebruik het veel op velgen die nog nooit een spons hebben gezien.
Mocht je een keer in de buurt van Amersfoort of Zeewolde zijn kom jeje wielen maar even wassen ![]() |
#8
|
||||
|
||||
![]() Of superpur van de schoonmaakmiddelen groothandel...
Leuke daily Stijn!
__________________
I love airride. |
#9
|
|||
|
|||
![]() Quote:
Mistlamp schakelaar zit je bij je gewone verlichtingsschakelaar in. Als je hem 2 x kan uitrekken dan heb je ook mistlamp voor functie erin. En anders staat het er wel bij op. Dus aanduiding voor voor en achter. Deze dus ![]() http://auto-diversen.marktplaats.nl...co%3D&fta_ind=1 En dan dit ook ff kopen ![]() http://auto-diversen.marktplaats.nl...3D%3D&fta_ind=2 Last edited by Domi : 28-07-2007 at 20:37. |
#10
|
||||
|
||||
![]() Ik kan 'm twee keer uittrekken, dat had ik al gevonden namelijk
![]()
__________________
Quote:
|
#11
|
|||
|
|||
![]() Quote:
Dan even mistlampjes scoren ![]() suc6. ![]() |
#13
|
||||
|
||||
![]() leuk ding, stijn! donder er een setje a3's onder, staat erg leuk..
|
#14
|
|||
|
|||
![]() dus toch gelukt stijn
![]() ![]() is een mooie auto zo te zien veel plesier met de VR ![]() |
#15
|
||||
|
||||
![]() Mooie orginele daily zo eentje had je ook nog niet in je wagenpark
![]()
__________________
Golf4 1.8 Golf GTI Pirelli bj 83 |
#16
|
||||
|
||||
![]() Leuk bakkie zeg! Kreeg ze er zelfs nog een bloemetje bij? Waar zie je dat nog bij de 2ehands autozaken..
__________________
Fryske Âlde Skoalle Luchtkuolle (en Wetterkuolle) Gers Jarre Memmebatsers! Quote:
|
#18
|
||||
|
||||
![]() ![]() Quote:
|
#19
|
||||
|
||||
![]() een VR met trekhaak, das een goed teken.
__________________
Welcome to the internet: Where men are men, women are men, and little girls are FBI agents. |
#20
|
|||
|
|||
![]() Quote:
makkelijk voor een twinnyload ![]() |