![]() |
#1
|
|||
|
|||
![]() Het blijkt aan de onderzijde te zien, dat de bak die aan SB motor vast zit toch een 5 bak moet zijn, 4T06027 staat er namelijk op de onderkant.
maar hoe loopt dit schakelpatroon precies? want als ik de hevels met de hand bedien kan ik er geen 5 bak uithalen. ? Gr Roel
__________________
Gtsi-® Automotive Test Engineer. |
#2
|
||||
|
||||
![]() boven: R-1-3-5
Onder: #-2-4-#
__________________
1988 T3 Hoogdak postbus -> westfalia 2005 Prius ![]() |
#3
|
||||
|
||||
![]() schakelstangen van een 4 bak misschien
![]() |
#4
|
||||
|
||||
![]() idd schakelstangen van een 5 bak erop zetten en afstellen, effe zoeken hier is wel een topic over
|
#5
|
|||
|
|||
![]() maar om hem zonder schakelstangen in de Reverse te krijgen, moet ik nog iets speciaals ontgrendelen?
__________________
Gtsi-® Automotive Test Engineer. |
#6
|
|||
|
|||
![]() Quote:
Je bedoelt als je hem direct op de bak bedient ? ? Dan nee. Als je hem met de pook in zijn achteruit zet moet je hem indrukken ![]() |
#7
|
|||
|
|||
![]() duidelijk, dat is dus onveranderd gebleven,
ik ben er achter dat de versnellingen veel dichter bij elkaar zitten bij een VW bak als een japanse bak als je de hevel met de hand bediend.. was gewoon te snel bij het checken van de bak ![]()
__________________
Gtsi-® Automotive Test Engineer. |