Volksforum.com

Go Back   Volksforum.com > Nederlands > Vraag en Aanbod > Archief
User Name
Password
Home FAQ Register Members List Calendar Today's Posts





 
Thread Tools Search this Thread
  #1  
Old 27-04-2006, 11:39
Stijn's Avatar
Stijn Stijn is offline
Class of 2003
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 8,760
Send a message via ICQ to Stijn Send a message via AIM to Stijn Send a message via MSN to Stijn
Default De NIEUWE officiele GRATIS/DONATIE thread

De Volksforum 'gratis' thread geniet inmiddels wereldwijde populariteit en velen onder ons hebben er reeds gebruik van gemaakt om hun ongewenste VW troep op te ruimen. Ma/vrouw/vriendin ook weer blij.

Wat voor de een rommel is, is voor de ander interessant.... Daardoor ontstond een idee bij de Volksforum crew.

Als je je delen weg wilt geven en voor iemand anders is het toch nog een euro of wat waard dan willen wij voorstellen dat aan Volksforum te doneren. Wij kunnen iedere hulp goed gebruiken!

Bied hier dus nogsteeds alles aan waar je gratis afscheid van wilt nemen, accepteer wat een ander er toch nog voor over heeft en schenk het aan ons...wij zijn er ontzettend blij mee



De regel(tjes):

- Alleen VAG gerelateerde spullen aanbieden waar je zelf geen geld voor hoeft te hebben, maar het forum mee wilt steunen.

- het afgesproken bedrag overmaken als "Donatie" naar het Volksforum. Wie wel verkoopt en niet doneert wordt tekstueel opgehangen aan een lantaarnpaal.

- Geef natuurlijk een duidelijke beschrijving en vertel voor welk model en type het gebruikt kan worden.

- Als iets 'verkocht' is verwijder dan de post. Weet je niet hoe dat moet, vraag het ons.

- Alsjeblieft ZO MIN MOGELIJK reacties in dit topic, voor vragen IM of E-mail de "verkoper". Andere berichten dan aanbiedingen zullen zonder aankondiging verwijderd worden om de boel opgeruimd te houden.

-de leukste: VRAAGPRIJS NIET VERPLICHT



"Keep in mind that your junk is someones dream" - DRVRFWND
__________________
Quote:
Quagmire: Hey there sweetie, how old are you?
Connie: 16.
Quagmire: 18? You're first.
Connie: Mom!
Quagmire: I like where this is goin'! Giggidy, giggidy, gig-gi-dy!



Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump




All times are GMT +1. The time now is 04:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
All rights reserved, Volksforum