![]() |
#1
|
||||
|
||||
![]() Zoals de meesten al weten is de corrado naar een liefhebber gegaan hier op het forum, reden hiervoor was dat ik meer kilometers moet maken ivm mijn opleiding.
Mijn keuze is gevallen op de mk3 van R.C. g60 hier op het forum (ik heb altijd al een zwak gehad voor 5 deurs mk2 en mk3's) Dus gedurende mijn verblijf in Florida maar even een afspraak gemaakt om te komen kijken naar de gti na terugkomst in NL ![]() Het is een 94er edition met airco en de lekkere recaro sportzitjes en een nieuwe schroefset. Wat mij als eerste opviel was dat hij in een zeer nette staat was met een map met rekeningen erbij. Ik was gelijk verkocht ![]() Zo stond hij erbij nadat ik hem had opgehaald: ![]() Zo staat hij er nu bij: ![]() Interieur in superstaat: ![]() De auto is ook overal hartstikke schoon: ![]() Gelijk een US bekerhouder gemonteerd: ![]() Alles lekker origineel: ![]() ![]() Ook heb ik een nieuwe vr6 lip gemonteerd, vond ik toch wat stoerder uitzien: ![]() Ik wilde hem er toch weer op hebben zitten ![]() ![]() De auto heeft geen enkel deukje ![]() ![]() Er zat een spoiler op met 3de remlicht, gelijk maar een nieuwe besteld zonder ![]() ![]() En wielen voor de zomer; een setje C2's in 8 en 9x16 ![]() ![]() Verder zal er niet zo heel veel aan gaan gebeuren omdat hij puur als daily bedoeld is. Mijn droom blijft toch wat anders ![]()
__________________
Bmw e61 530d touring |
#2
|
||||
|
||||
![]() Mooie auto nigel, wielen zullen hem zeker dik gaan staan
![]() Maar waar is de C heen eigenlijk...?? ![]()
__________________
Dodge RAM 1500 ![]() |
#3
|
||||
|
||||
![]() Quote:
Bedankt Lars ![]() De wagen staat in een verwarmde garage ergens in het noorden, de nieuwe eigenaar is Marcus BBS.
__________________
Bmw e61 530d touring |
#4
|
||||
|
||||
![]() Quote:
Gelukkig maar dat die in goede handen is dan..... ![]() ![]()
__________________
Dodge RAM 1500 ![]() |
#5
|
||||
|
||||
![]() Nette auto Nigel!!
C2's al gepast? ![]()
__________________
'85 VW golf 1 cabrio 1.8 16v webers '92 VW golf III vr6 2.8 (verkocht) '89 VW corrado 1.8 G60(verkocht) '85 VW Jetta II CL 1.3 '79 VW Golf 1 1.3 GL '85 VW Jetta II GL 1.3 '99 VW Bora Variant 1.9 TDI |
#6
|
|||
|
|||
![]() dat word werken aan je wielkasten om die C2 eronder te krijgen zo laag als die nu ligt. Ik had je gisteren nog gezien bij de mondial voor.
|
#7
|
||||
|
||||
![]() Nigel,
mooie GTI, hoorde van Ronnie al dat hij in zo'n belachelijk goede staat was.... Super....zeker met die C2's, nu weet ik ook meteen wat ik kan verwachten in het pakketje...... ![]()
__________________
Two wrongs don't make a right, but three lefts do. |
#8
|
|||
|
|||
![]() goed bezig Nigel, wordt weer een toppertje!
![]()
__________________
Je bent nooit te oud om in een platte VW rond te stuiteren! ![]() |
#9
|
|||
|
|||
![]() Heeeeeeeey Nigel,
De auto zit er super uit,ben echt blij dat ik hem aan een echte liefhebber zoals jou hebt verkocht ![]() DE passat bevalt me ook super ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Ik blijf je topic volgen kerel,spreek je gauw, MVG REné |
#10
|
||||
|
||||
![]() Nette GTI Nigel !!! Waardige vervanger voor de VR.
Mark is er erg gelukkig mee !! Hij staat lekker droog naast een mooie mk1 GTI te wachten tot de winter voorbij is !!! ![]() Succes met de mk3 Groeten Fred
__________________
also known as L(ittle) R(ed) R(ooster) |
#11
|
||||
|
||||
![]() Hey Nigel.....
De oude golf van Rene... Heb je geen spijt van, is echt een mooi wagen om te zien, origineel en super netjes ja. Je hebt al wat wijzigingen aangebracht zie ik en ben benieuwd naar de c2 eronder. Leuke opvolger voor de corrado die ik ook nog steeds super vond.... ![]() |
#12
|
||||
|
||||
![]() Mooie 3 Nigel!
Denk dat die velgen er super onder gaan staan, met dat zilver van de auto. ![]()
__________________
Klutch Shirts Quote:
Buyer / seller feedback thread Golf mk2 16v W.I.P. Boot-sale |
#13
|
||||
|
||||
![]() Heb al aardig wat mail verkeer met me oude baas, hij is voor je aan het zoeken voor metalen naafkapjes. Het worden er wel zonder kleuren logo, aangezien die origineel niet geleverd zijn voor deze velgen.
Verder alleen maar voordelen zo'n 5deurs vooral bij het stappen hahaha.. Echt een heel mooie wagen. Gr Ronnie
__________________
Tony Kart Rotax Senior Max 125cc 32PK. ![]() |
#14
|
|||
|
|||
![]() mooi wagenpark voor een studentje
![]() golf gaat zeker netjes worden ![]() |
#15
|
||||
|
||||
![]() Quote:
Dank je, ik ben er ook heel blij mee. C2's heb ik nog niet gepast, dat komt aan het eind van de winter nog wel ![]() @VWJYI: Ja dat klopt, ik was al aan het denken of jij het nou was of niet ![]() De schermen blijven origineel, moet makkelijk gaan met 8x16 op de vooras... @Frank: De naafkapjes zullen komende week wel arriveren in het depot ![]() @Salih: thanks.. @Fred: ik ben blij dat Mark er zo gelukkig mee is. Ik heb nog wat onderdelen liggen van de C, dus ik kom sowiezo nog een keer richting het noorden ![]() @Henk: Ik was ook meteen verkocht toen ik de wagen zag, en hij loopt heerlijk. Het is natuurlijk heel wat anders dan een vr6, maar het is wel stukken zuiniger en dat was het doel. @Chris: de velgen zijn al licht gepolijst. Maar ze worden in de kleur van de wagen gespoten deze winter.. Lijkt mij wel mooi uitzien en het vergt ook nog eens minder onderhoud ![]() @Ronnie: Ik heb gister een setje naafkapjes op de kop weten te tikken via Ebay, maar als hij nog een setje kan uithalen dan is dat altijd welkom. En voor het stappen is dat idd ideaal, moet je er wel niet van uitgaan dat ik altijd ga rijden ![]() @Vinnietuning: ik mag niet klagen he ![]()
__________________
Bmw e61 530d touring Last edited by Vains : 27-10-2010 at 19:36. |
#16
|
||||
|
||||
![]() Quote:
Hey René, De wagen is in goede handen dus ben maar niet ongerust ![]() ![]() Mvg Nigel
__________________
Bmw e61 530d touring |
#17
|
||||
|
||||
![]() je maakt er weer een stijlvolle creatie van zie ik
![]()
__________________
Don't take life too serious. You'll never escape it alive anyway. |
#18
|
|||
|
|||
![]() Quote:
Ligt er maar aan welke et waardes deze hebben. Ik heb een setje gullies gehad in 7 en 8j en dat raakte als de ziekte met 20mm adapters. Daarna een setje telefoon velgen met 7j rondom en dat ging zonder problemen en flink laag. |
#19
|
||||
|
||||
![]() Quote:
De ET-waarden zijn 52.3, ik ga kijken wat de smalste adapters zijn zodat de wielen zo dicht mogelijk tegen de veerpoten aanliggen. Maar dat wordt passen en meten ![]()
__________________
Bmw e61 530d touring |
#20
|
|||
|
|||
![]() heel erg netjes
![]() |