![]() |
#1
|
|||
|
|||
![]() Ik had laatst een setje gepolijsten wielen afgeplakt, omdat ik het gedeelte tussen de spaken wilde spuiten. Nadat dit gedaan was en al het afplakspul verwijderd had, bleven er nog wat afplakresten achter.
![]() Hoe kan ik dit het beste verwijderen? Afkrabben lukte niet en heb verder nog niet veel gedurfd, omdat ik bang ben de velgen te beschadigen. Is er een bepaald soort poetsspul wat hiervoor handig is (bij gepolijste velgen)? Last edited by KJ-Golf : 25-10-2011 at 14:06. |
#2
|
|||
|
|||
![]() gewoon stickerverwijderaar/wasbenzine..?
__________________
Polo 9N TDI - 145pk / 340Nm by VVT
![]() MK4 TDI (AGR) - 435000km => SOLD!
Passat 3B Variant (AHU) - Chipped by VAGtechniek
![]() |
#3
|
||||
|
||||
![]() WD 40 werkt ook goed bij het verwijderen van lijmresten.
__________________
Oliecrisis....?? Gelukkig rijden onze auto's op accijns! ------------------------------------------- Weber Society Drenthe ® |
#4
|
||||
|
||||
![]() caramelschijf op de boormachine.
__________________
Project Topic: VW Golf MKII 1.8T daily tracktoy Insta: https://www.instagram.com/turboclouseau/ YT: https://www.youtube.com/user/renerene1984/videos |
#5
|
||||
|
||||
![]() Voorzichtig met beetje thinner op een doekje.
|
#6
|
|||
|
|||
![]() Heb zowel wd40 als thinner gebruikt, maar heeft beide niet geholpen. Met thinner is het wel heel iets minder geworden, maar meeste zit er nog op.
Kan het komen doordat het alweer 3 weken geleden is dat de wielen gespoten zijn en de afplakresten er dus ook al zo lang op zitten? |
#7
|
||||
|
||||
![]() maak de foto eens wat groter, lijkt niet echt op lijmresten maar meer op dat er iets anders aan de hand is
__________________
Quote:
BBB Build by Boekes Site - Custom Wheels |
#8
|
|||
|
|||
![]() Quote:
lijkt idd of er blanke lak ofzo onder de tape gekropen is of iets dergelijks. |
#9
|
|||
|
|||
![]() Blanke lak heb ik niet gebruikt, maar het kan wel witte grondlak zijn wat ertussen gekomen is ofzo. Is ook een beetje wittig van kleur.
Is dat nog weg te krijgen? Heb het gelukkig maar bij 1 velg (foto) en bij een andere velg heel ietsjes. |
#10
|
|||
|
|||
![]() Als het verf is, blijven poetsen met thinner... Eventueel kun je weer alles afplakken en een beetje verfafbijt gebruiken, maar met thinner zou het moeten lukken.
|
#11
|
|||
|
|||
![]() eraf polijsten? of zijn de velgen niet gepolijst?
|
#12
|
|||
|
|||
![]() Velgen zijn gepolijst ja, maar heb dit zelf niet gedaan en weet dus ook niet hoe het "eraf polijsten" werkt.
Zal dan nog maar even aan de slag gaan met thinner.. |
#13
|
||||
|
||||
![]() nogmaals de vraag of de foto groter kan,,,
lijkt erop dat de velg is afgewerkt met blanke lak en dat hieronder vocht is gekomen..
__________________
Quote:
BBB Build by Boekes Site - Custom Wheels |
#14
|
||||
|
||||
![]() ah nu snap ik waarom de foto niet groter mocht..
![]() maar lijkt me nog steeds vocht onder lak
__________________
Quote:
BBB Build by Boekes Site - Custom Wheels |
#15
|
|||
|
|||
![]() Quote:
heb jij deze wielen btw niet van mij gekocht vorig jaar? zoja, dan zit er geen blanke lak op het gepolijste deel. |
#16
|
||||
|
||||
![]() Ziet er wel apart uit ja, nog nooit gezien.. zijn geen lijm/plak resten zo te zien.
Valt het niet weg te poetsen met unipol of ander polijst poets spul dan vrees ook ik voor iets anders ![]()
__________________
Scirocco II 1.6 GT 1984 |
#17
|
||||
|
||||
![]() Lijkt me gewoon verf wat onder de tape is gekropen , is met polijsten met de hand er wel uit te poetsen.
__________________
Golf Mk3 Variant TDI 110pk Golf variant Mk3 family car The White Turbo Jetta! Quote:
|
#18
|
||||
|
||||
![]() Quote:
nu je het zegt, zie nu het "patroon" van afplakken ![]()
__________________
Quote:
BBB Build by Boekes Site - Custom Wheels |
#19
|
|||
|
|||
![]() Het is iets wat tussen de randen van het afplaktape is gaan zitten, dus het patroon wat je ziet klopt. Eerst kon je het een beetje voelen als je er met je vinger overheen ging. Nadat ik er thinner overheen gehaald hebt, is het glad geworden en voel je het niet meer. Helaas nog wel zichtbaar.
Ben helaas geen pro wat afplakken en spuiten betreft, haha. ![]() @ jappie86: klopt. ![]() Last edited by KJ-Golf : 31-10-2011 at 23:56. |
#20
|
||||
|
||||
![]() in dat geval zou een beetje unipol voldoende moeten zijn.
__________________
Welcome to the internet: Where men are men, women are men, and little girls are FBI agents. |